O mně

Všechny OSOBNÍ PŘÍBĚHY někde začínají, MAJÍ svůj jistý vývoj a VLIV NA ŽIVOTY LIDÍ kolem jedince, který svůj osobní příběh tvoří….

NA FCB

Moje velká osobní změna začala až po dětech, kdy jsem si uvědomila, že pokud chci být šťastna, musím zvednout zadek a něco se sebou dělat! Musím přestat obviňovat rodiče, geny, životní podmínky a nehledat další nesmyslné důvody v tom, proč vypadám, tak jak vypadám, a jsem, kdo jsem. Stručně řečeno, musela jsem vzít zodpovědnost do svých rukou a přestat se vymlouvat, což znamenalo najít si i v tom nejhektičtějším dni čas i pro sebe. Necelá půl hodina denně, o kterou jsem pravidelně „okrádala“ svou rodinu, se stala něčím, co bych nazvala rutinou, bez které bych si svůj den dnes už nedokázala představit.

Začala jsem doma pravidelně cvičit, vybírat si a vařit zdravější jídla – mé vnější já, přístup k životu a psychika se celkově změnila. Cítila jsem se plna energie, optimističtější a tak nějak v životě spokojenější. Jak asi hádáte, můj nový pohled na život nemohl neovlivnit i mé nejbližší.

Více sil a energie = více aktivit s blízkými a radosti ze života!

transformace

S mottem „Všechno jde bez výmluv, když se chce“ jsem po dvou letech pravidelného cvičení a testování nových receptů na naši rodině (což nebylo vždy přijato s otevřenou náručí. Rozhodně nemohou říci, že by se pokaždé u oběda nudili :D) založila Rutinu.

Rutina 2 roky jela, po mém nástupu do práce usnula, a já se snažila i při práci pokračovat v rozjetém vlaku za lepším životním stylem.

Dnes si zpětně uvědomuji, že kdybych tehdy před pěti lety nezvedla svůj líný zadek, nikdy bych Vám nemohla napsat tato slova:

„Najít si pro sebe několik minut denně, hýbat se, vybírat si zdravější potraviny a žít život aktivněji, není nic sobeckého, protože váš přebytek sil tím získaný může pozitivně obohatit mnoho lidí kolem vás.“

Kdybych tehdy před pěti lety nezačala cvičit, nikdy bych nebyla aktivní matkou, vynalézavou kuchařkou, manželkou, co přemlouvá svého muže, aby si s ní šel zaběhat, certifikovaným osobním trenérem a výživovým poradcem, fitness nadšencem a ženou, která chce v životě dělat to, co ji opravdu baví – praktikovat svou RUTINU veřejně.

Představte si, co všechno můžete sami na sobě změnit tím, že dnes zvednete svá pozadí a začnete se hýbat!

Mé PŘED a PO v plné palbě

Mým krédem a cestou, kterou se chci na těchto stránkách ubírat nadále, je má osobní zásada všech zásad:

„Cvičení musí být ZÁBAVNÉ, PRAVIDELNÉ a KVALITA prováděných cviků VÍTĚZÍ nad jejich kvantitou!“

Samozřejmě nejsem vševědoucí a celý život se budu mít stále co učit. Mohu Vám však slíbit, že vše, co jsem dělala a dělám, provádím s nejlepším vědomím a svědomím, abych pomáhala sobě i jiným přejít na zdravější způsob života. Budu cvičit tak dlouho, jak jen to půjde. Budu se Vás snažit nabádat k tomu samému stejně dlouho, dokud budu cvičit :). Věřte, že byť žádný 100% ideální cvičební a ani stravovací plán neexistuje, že dost možná (a ono to ani jinak nejde) vycházím ze svých osobních zkušeností (něco kázat a neozkoušet, to mi prostě nejde moc přes prsty), přesto bych vás chtěla vést tak, aby si každý z vás našel ten svůj způsob stravování a cvičení, který bude na vás fungovat a stane se součástí VAŠEHO JÁ tak, jak to postihlo i mne 🙂

Proč jsem založila novou Rutinu

S pozdravem Marie Hloušková (matka, manželka, sestra, teta, dcera, kámoška, kočičí, želví i psí máma a cvičitelka 🙂 )

P.S.: Níže si můžete pustit audio rozhovor na youtube nebo jako podcast, který jsem poskytla Hance Štipák. Myslím, že vám pomůže mne lépe poznat, pochopit mé uvažování, proč dělám to, co dělám a jak to dělám.

P.S1.: Koho by ještě zajímalo se o mne dozvědět trochu víc, může si přečíst můj poslední rozhovor pro bezhladovění.cz

Odborná kvalifikace

Rok 2013

1certifikat

Rok 2014

1certifikat51certifikat41certifikat3

Rok 2016

Páteř plná života (Petr Růžička) 31.01.2016: 3 vyučovací hodiny

Stojka I (Petr Růžička) 20.02.2016: 3 vyučovací hodiny

1certifikat21certifikat11certifikat6

DNS1tah-prehab_rehab drep-prehab_rehab

certifikattriggerpointy

Rok 2017

Rok 2018

Rok 2019

Vaše Maruška