HIIT horní partie #1

Článek je pouze pro VIP uživatele.
Chcete-li článek zobrazit, aktivujte si v eshopu VIP členství. Níže je krátká ukázka textu.
Koupit VIP členstvíDODRŽUJTE SPRÁVNOU TECHNIKU CVIKŮ Přípravná část (2 min) cvik – (2 min) kliky o stěnu s tlesknutím HIIT část (20 min) pokročilí (20 min) 4x dokola následujících 6 cviků; začátečníci (15 min) 3x dokola následujících 6 cviků cvik – pokročilí (45 sek cvičení/ 10 sek volno); začátečníci (30 sek cvičení/ 30 sek volno) vysoký běh se zdvihem činky cvik – […]












Diskuze
Skvělé to bylo! Činku jsem si tedy ponechala při "běhu" celou dobu, ale moje modifikace, když by mi trpěla technika, spočívala jen ve zvedání nohy, prostě jsem nehopkala, věřím že to nebylo špatně, záda i střed jsem pevně držela a cítit to bylo, ne že ne :) děkuji moc!
Ahojky, pěkně ramena pálí... A můžu říct, že po vánočním obžerství se cvičí dost ztěžka... Pokaždé si potvrzuji, že se správným jídlem se cvičí lépe :-) Už se těším na zítřejší cvičení.. Maruško, je správné, že u protahování si občas přijdu jako bych posilovala, jak jsem zpěvná tak někdy svaly pálí... Pořád opakuješ u protahování, že máme tahovat pupík...proč? Jsem zvyklá , že u protahování jsem celá uvolněná a ty to děláš jinak :-) Děkuji
Peťo, závěrečné "protažení" je spíš o dechu a zklidnění mysli, aby se přepnul nervový systém na parasympatikus (trávení, klidné dýchání a uvolnění). Nicméně povolování svalů a takovéto pasivní protahování, které se prosazovalo s nástupem Jane Fondové, může být pro tělo kontraproduktivní, nebo přivodit úraz. Svaly jsou prokrvené, zpevněné a v napětí, což je cílem cvičení/ posilování, a tak není vhodné v tomto stavu svaly nějak napínat a uvolňovat. I když svaly uvolnit je také potřeba umět, k tomu ale dostatečně slouží meditace, nebo prosté ležení v pozici mrtvoly, kde se nic nenapíná a pasivně neprotahuje. Aktivní protažení je řešením, kdy se využívá dechu a zároveň i síly/zpevňování svalů, aby se hodnota tréninku a svalové napětí nenarušilo a nedošlo ke zbytečnému úrazu. Mýtus, že je svaly nutné po cvičení protahovat, aby nebolely, je také vyvrácen. Proti svalové bolesti po cvičení se doporučuje střídání horké a studené sprchy. Pro lepší regeneraci také klid a dodatečný spánek.
Maruško, právě jsem odcvičila tuto sestavu, přítel mě pozoroval a při cviku "prkno z loktů a přemístění činek" říká: "A pak že já jsem nerozhodný, tak na které straně je (činky) chceš?" :-D
😂 No jo no, my ženy nevíme, co chceme 😂💪 Měj se krásně ♥️
Zdravím, tak toto cvičení nemělo chybu👏👏👏, beze slov.....a bez ramen, pochopitelne😊👍
Díky moc :-)
Ahoj Maruska. Prosím Ta, dá sa doporučiť či je lepšie odcvicit celu zostavu ako sa má s 2kg činkami alebo radšej si vziať 3kg a v každom vysokom behu ich odložiť cca po 10tich opakovaniach? Ďakujem. Inak táto zostava je úplne že SKVELA!
Ahoj Maru, dnes velmi skvělý, hlavně proto, že si odpočinula má namožená stehna a zadek po včerejším cvičení. Cvičení kombinuješ opravdu dobře, namožené svaly mohou dobře zregenerovat a přitom se jede dál!!!Děkuji, O.
Díky :-)
Maruško, tak tohle byla dávačka. V první sérii jsem si myslela, že to ani nedám. Pak přišla nucená pauza v podobě telefonátu - stává se často, že si lidi vyberou zrovna čas, když cvičím - tak jsem se pustila do docvičení a paráda! Cítila jsem, jak mé slabé ruce makají a moc jsem si to užívala :-) přeju všem, aby měli takový super pocit ze cvičení, je to úžasné, díky! :-)
Tý jo, pěkně jsi si se sestavou poradila. Jj, když si to člověk užívá, pak to jde "skoro" samo :-)