Online cvičení na doma a zdravé stravování

Tréninkový plán ZDARMA

Proměny našich Rutiňaček

Rutina - proměny

 • Mockrát děkuji za to co děláš, jak na nás z videí krásně mluvíš, připomínáš co a jak. Je to vlastně důvod, proč jsem s Tebou začala cvičit. Cviků se na internetu najde. Ale kdo mi poví, jak ho správně provést? No Ty.. 🙂 Děkuji ti také za ketozu a výživové výzvy. Členství sem si poprvé koupila vloni v květnu právě kvůli ketóze a nejen že šlo dolů nějaké to kilo, ale úplně zmizely migrény a také se mi velice zlepšila lupenka. Takže se ze mně stala napůl koza spásající lupení a je mi  dobře:-) Cvičení s Tebou mně každý den nabíjí energií a dodává mi chuť do práce po 12 letech na MD, kdy sem vloni v zimě opravdu neměla sílu vůbec na nic a jen jsem seděla u televize a mlsala. A také mi pomáháš rovnat mou nejstarší 12 -ti letou holčičku, která se hrbí až hrůza. Prostě od Tebe vím jak….Takže veliký dík za celou Tvoji Rutinu.
  Bára O.
 • Oceňuji, jak je Tvé cvičení nadčasové – trendy ve cvičení se pořád mění, ale Rutina je tak správně vytvořená a poskládaná, že nikdy nevyjde z módy 🙂 Líbí se mi počáteční zahřátí ve stylu vývojovek, pak posilující část, kdy si dám do těla, a relaxační zakončení. Možná máš taky někdy menší chuť do cvičení jako my, Tvé cvičenky, tak Ti chci touto zprávou říct, že svou práci děláš fakt skvěle! Nejen lepší postava, ale hlavně dobrá nálada, to je to, co mi Rutina přináší.
  Kristýna
 • Milá Maruško, děkuji Vám za Vaše CVIČENÍ. Je mi 47 let a cvičím celý život, převážně v posilovně.  V posledních několika měsících však cítím, že mé klouby tuto pohybovou aktivitu již neoceňují a tak jsem hledala alternativu. Mladá kolegyňka v zaměstnání mi ukázala Váš web. Vaše filozofie cvičení mne oslovila, sestavy se mi líbily a tak jsem to zkusila. Cvičím s Vámi čtvrtý týden a jsem spokojená. Ze začátku jsem cvičila začátečníky, abych si na styl cvičení, provedení cviků a Vaši terminologii zvykla. Teď jsem přešla do pokročilých, a byť ještě neodcvičím sestavu v plném nasazení, jsem spokojená. Do cvičení se zapojí celé tělo, svaly se unaví a vyčerpají, klouby neprotestují a já mám motivaci jít dál. Na Vašem cvičení oceňuji zejména to, že cvičit se dá opravdu všude a když někam odjíždím nemusím vymýšlet jak a kde si trénink odcvičím, nemusím si tréninky sama sestavovat a vím, že se dostatečně unavím a protáhnu (bez bolesti kloubů). Přeji Vám hodně zdraví, spokojenosti a motivace ke cvičení.
  Pavla C.
 • Na Vaše stránky jsem narazila úplnou náhodou a zaujal mě Váš DETOX. A tak jsem si zaplatila členství, udělala nákup a začala vařit. Musím říct, že mně osobně velmi vyhovuje ten nákupní seznam. Ale kvůli tomu Vám nepíši. Píši kvůli Vaším receptům. Jsou skvělé!!! Ty nemají chybu. Jsou to tak neuvěřitelné chutě… Nikdy by mě nenapadlo, že se dá s jídlem a kořením tak kouzlit. Do teď jsem byla zvyklá vařit jen českou klasiku, ale po ochutnání Vašich receptů už asi nechci jíst nic jiného… A ještě ke všemu jím zdravě a lehce. Cítím se skvěle a moc si pochutnám. Palec nahoru a smekám. Jen tak dál… Mějte se krásně a děkuji, že jste mi umožnila objevit nový, skvělý a lahodný styl stravování.
  Jana S.
 • Mám -7kg a motivační to je neskutečně, co si budeme povídat. Postava se krásně formuje, je daleko více pevnější atd. Má to i jiná pozitiva než jen ta fyzická. Cítím mnohem více energie a už mi spoustu lidí řeklo, že jsem „jiná.“ :o) Veselejší, pozitivnější, plná energie….myslím, že vše vypisovat nemá smysl, znáš to z vlastní zkušenosti :o) Chválím tě kudy chodím! Jak už jsem jednou napsala…jsem moc ráda, že jsem tvé stránky objevila. Otevřelo mi to oči, nové obzory a změnilo život, opravdu…nekecám! :o) I co se stravování týče…jím zdravě a je mi skvěle. Teď se těším na detox, jsem zvědavá, pak napíšu jak jsem to zvládla. Ať se daří, Maruško…
  Jitka M.
 • Cvičí se mi s Tebou skvěle a pořád se zdokonaluji. Dostala jsem se na váhu, kterou jsem neměla ani před dětmi a cvičení je prostě droga. Moc ti fandím.
  Petra R.
 • Maru, jelikož s tebou cvičím rada a tvé tréninky se pro mě staly přímo posedlosti ☺Úžasné bylo i dnešní zjištění, když jsem stoupla  po dlouhé době na váhu, -5kg, cvičím s tebou 4 měsíce ☺ krásný výsledek, ze? 😆 Díky mooooc!!!
  Pavla
 • Veľká vďaka za RUTINU!!! Ty si pre mňa vzorom a jasným dôkazom, že človek nemusí tráviť hodiny v posilke na to, aby sa cítil dobre vo svojom tele. Prajem veľa spokojných rutiňákov!
  Silvia
 • Děkuji a moc se těším na další skvělá cvičení. Sestavy mi maximálně vyhovují a baví, takže doufám, že v tom budeš pokračovat dál, jak to jen půjde 🙂 . I celá Rutina.cz je úžasná, čerpám z ní hodně inspirace, moc ti za ni děkuji 🙂 .
  Petra
 • Mockrát Vám děkuji. Cvičím s Vámi čerstvě (asi 3 týdny) a chci Vám jen říct, že jste úžasná. Zaplatila jsem si první měsíc, abych zjistila, zda zvládnu doma s dvěma prcky cvičit. Jste tak neskutečně pozitivní člověk, že se každý den těším na Vaše video a Vaši pozitivní energii, kterou mi prostřednictvím videí předáváte. Jste skvělá v tom, co děláte a doufám, že spolu budeme cvičit dlouho 🙂 a časem Vám budu moci taky zaslat svou proměnu.
  Denisa
 • Několik let se potýkám s bolestmi páteře, bolestmi hlavy a rehabilitační cvičení mi také nikdy moc nepomohla (a tím rozhodně nechci důležitost tohoto cvičení nějak podcenit). Tvá cvičení mi moc pomáhají, cítím, jak mi svaly v zádech zesílily, víc zvládám, kondice roste a bolesti páteře – zejména mezilopatkové a v kříži téměř vymizely. Je to úžasný pocit. Tvá cvičení, která mě donutila posilovat, pomohly více než rehabilitační cviky. Děkuji Ti.
  Olina
 • Musím říci ale že cvičení je báječné, cvičím teprve měsíc a cítím se lépe. Sice úbytek na váze zatím nic moc, ale mám už o 4 cm méně přes boky a 2 cm přes stehna. Už jen ohlídat váhu, aby nešla nahoru a centimetry dál ubývaly a samozřejmě jíst pravidelně to mi dělá opravdu velké problémy. Takže chci pokračovat.
  Petra M.

Nejnovější cvičení ZDARMA

Všechna cvičení

Nejnovější články

Plánované akce

Plán na 20.7.2024

Kalendář akcí

Rutina na sociálních sítích

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.