Rutinačka Bára B.

Milá Maruško, 🙂

Vždycky jsem byla spíše štíhlejší typ se sklonem k silnějším nohám, ale k pohybu jsem měla blízko. Cyklistika, fitko a především tanec.

V r. 2009 jsem prošla osobní změnou (nová práce, později manželství), která zasáhla můj život kompletně. Pohyb ustal, změna životního stylu a jídelníčku se propsala na mé postavě a já se nepoznávala. Žila jsem přibližně takhle cca 3 roky (říkám tomu dnes 3 roky v komatu) a pak už mi došla trpělivost. Narazila jsem na Tvá videa a stránky a ze dne na den jsem začala cvičit, pravidelně.

Moje váha v r. 2013 byla 78kg (ač to tak nevypadá, byl mě opravdu kus). Za rok opravdu denodenního cvičení s Tebou jsem shodila cca 20 kg a zbytek šel pak už pomaleji a postupně. Ke cvičení jsem si upravila také jídelníček. Moje váha v září 2015 byla 54kg a nyní se pohybuje někde kolem 56-57kg. Z velikosti 40/42 jsem skočila na vypracovaných a svalnatých 36 a jsem na ni velmi pyšná. 🙂 To vše mě vrátilo k mé velké životní vášni, kterou je tanec.

Děkuji za to, co děláš a prosím, pokračuj dále. Věřím, že takových žen je více. Vrátil se mi úsměv do tváře a užívám si obdivu z těla, na kterém jsem s Tebou „pracovala“.

Měj se krásně, Bára Bartecká

barbora1

bar4 (003)

Chci proměnu!