Rutinačka Alča

Rozhodla jsem se nasdílet ti svůj úspěch – včera jsem dokončila měsíční výzvu na spodní partie. Předesílám, že jsem antisportovní typ (v životě bych si nemyslela, že si budu kupovat činky a další serepetičky na cvičení), takže jakýkoliv pravidelný pohyb je pro mě docela výzva. Cvičím s tebou od půlky ledna, ale teď s lockdownem jsem potřebovala něco krátkého a úderného, mám pětiměsíční holčičku a tříleťáka, kterému zavřeli školku, do toho pracuji, cvičení bylo potřeba dobře zorganizovat. Desetiminutovky byly akorát,do toho jsme samozřejmě courali venku s kočárkem, synek mě nutil běhat – on jel na kole a docela rychle, takže to byl dobrý trénink.

První dva týdny byly náročné, nedokázala jsem cvičit 5 dnů po sobě, všechno mě bolelo, byla jsem utahaná a doháněla jsem to o víkendech, ale na druhou půlku už jsem se dostala do formy a cvičila od pondělí do pátku.

Přikládám fotky, na nich to sice tak nevynikne, ale za tu výzvu jsem „oloupala“ 2 kg, 5 cm přes zadek (ze 104 cm na 99 cm) a asi 3 cm na každém stehně, taky to docela hnulo s celulitidou. A manžel tvrdí, že teď vypadám snad nejlíp za celou dobu, co jsme spolu (10 let). Taky před pár dny zjistil, že prát se se mnou není vůbec sranda, protože začínám mít docela sílu :-D. Vůbec si teď nepřipadám tak roztekle, cítím se skvěle a hlavně mě to obrovsky motivuje dál cvičit – poprvé totiž opravdu vidím výsledky.

Moc děkuji za videa, všechna cvičení, výzvy, za ten příjemný přístup, vysvětlování, inspiraci a motivaci (to teda inspirovalo a motivovalo i moji starší ségru, se kterou jsme se v lednu hecly a která se dala do cvičení se mnou). Jo a máš pravdu – ty krátké výzvy jsou bezva na budování návyku. Cvičení začalo být návykové – když necvičím, jsem protivná.

Alča

Fotogalerie

Chci proměnu!