Rutinačka Lenka V.

Ironie, tedy já jsem objevila Ameriku 😁😁😁 Když se teď věnuji cvičení u Tebe na Rutině, abych cvičila technicky správně, tak mi přijde že tělo vypadá lépe, hlavně jak lépe a rovně stojím/sedím. Cítím se lépe, nemám hlad a jím, co chci, ale s rozumem 😉☺️ Byla doba, že jsem cvičila Jillian Michaels a měla jsem malý příjem….a teď mi přijde, že po dvou dětech vypadám lépe než před dětmi, když jsem byla hubená a cvičila jsem jak blázen a málo jsem jedla. Vyzkoušela jsem skoro všechny, tréninkové plány/jídelníčky, které slibovaly nemožné 😁😁, patřila jsem k lidem, kterým by se řeklo, že když budou běhat o půlnoci s pomerančem v ruce přes náměstí, že budou hubeny a vysekaný, tak to dělám😁😁

Promiň mi, Maruško, že se vykecávám 😁😁Jsem moc ráda, že jsem se dostala na tuhle cestu, taky že ty pro nás děláš něco takhle skvělého, já bych pořád na tvoji osobu a práci říkala samé superlativy!

Jelikož tě mám ráda/jsi mi sympatická….sledují tě dlouho (asi od začátku😁), líbí se mi tvé názory a také se s nimi ztotožňuji ☺️A taky si byla na vysokohorské turistice….miluju hory😁😁Tak ti v příloze posílám fotky.

Lenka

Chci proměnu!