Rutinačka Petra F.

Email z 15.7.2016

Ahoj Maruško,

posílám Ti výsledky mého cvičení s Tebou 🙂 .

První fotka je z léta 2012, konkrétně z prvního dne, kdy jsem ještě s Tvojí „starou“ Rutinou začala cvičit a neuvěřitelně mě to chytlo. Děti byly ještě malé, 1 a 3 roky, ale když šly po obědě spát, vždycky jsem si čas na sestavu s Tebou našla.

Další fotky jsou z letošního léta 🙂 .

Postupně jsem změnila i stravování, do kterého se doteď snažím zapojit celou rodinu.

V době, kdy byla Rutina mimo provoz, jsem trochu stagnovala a zkoušela jsem různá jiná cvičení, ale nic mi tolik nevyhovovalo a o to větší jsem měla radost, když jsi loni na podzim rozjela novou Rutinu a tak jsem se do toho s Tebou zase s chutí opřela 🙂 . Cvičení i všechny ostatní rady jsou skvělé, moc mi vyhovuje, že sestavuješ celotýdenní plán a tak nemusím nikde složitě vyhledávat, co a jak dlouho budu cvičit. Doufám, že takhle budeš pokračovat dál, já ti rozhodně zůstanu věrná a „nahlodávám“ tak i další lidi z mého okolí 🙂 .

Měj se hezky a přeji Ti co nejvíce spokojených Rutiňáků 🙂 .

Petra

Email z 20.6.2017

Ahoj Maruško,

nedá mi to a i když už jsem ti loni posílala svoji proměnu, musím ti zaslat svoje aktuální fotky, tentokrát teda od profi fotografky, díky kterým se mě každý ptá, co dělám za sporty a jakého mám trenéra 🙂 .

Samozřejmě je to hlavně díky cvičení s tebou, k tomu jsem přidala občasný běh, protože jsem se na jaře nechala „vyhecovat“ k firemnímu štafetovému běhu, který byl navíc charitativní a tak jsem začala i běhat, což jsem vždy přímo nesnášela.

Běh v pražské Stromovce (minulý čtvrtek) jsem nakonec úplně v pohodě dala, takže u něj určitě zůstanu a potěšilo mě navíc, že v kombinaci s tím, že jsem dál poctivě jela Rutinu a víc hlídala jídelníček, se mi povedlo dostat i několik kg a cm dolů :-).

Chtěla bych znovu poděkovat za tvoje cvičení, recepty, za to, jaká jsi milá a přirozená a že to je všechno moc fajn. Jsem moc ráda, že jsem tě před 5 lety objevila 😉 !!

Měj se krásně, užij si léto 🙂 a těším se na další tvoje cvičební videa a inspiraci v podobě receptů.

Petra

Chci proměnu!