Rutinačka Michaela

Leden 2017

Ahoj Maruško

Tak beru odvahu a posílám i já svou proměnu. Před pár dny jsem dosáhla svého plánovaného cíle (60 kg), ale rozhodla jsem se dále pokračovat. Hubnuti už sice není akutní, ale strašně jsem si zvykla na cvičení a úpravu jídelníčku, že už si to jinak ani neumím představit.

Je mi jasné, že máš z každé změny radost, já bych měla strašnou, kdybych dokázala namotivovat tolik lidí.

Členství jsem si koupila, myslím, koncem srpna a stravu jsem upravila tak asi o týden dřív. Nemám problém se zdravou stravou, zeleninou nebo životem bez cukru. Můj problém byl, si myslím, v tom že jsem jedla moc a ve špatném poměru. U diety mně pomáhala Aplikace Lifesum (žiju ve Švýcarsku, myslím, že není v češtině), který mě vypočítal příjem kalorii.

Pro upřesněni…má výška je 162 cm a váha byla 72 kilo. (Celý svůj život jsem byla spíše baculka, ale posledních par let jsem přibrala těch 7 kilo.) Takže určitě par kilo nadváha tam byla. Můj cil byl 60 kg.

Aplikace mě vypočítala cca 1240 kcal, myslím, na den…ze začátku to bylo celkem těžké, ale časem jsem paradoxně měla min hlad a cítila se lip. Po zhubnuti par kil už jsem mohla jist víc…cca 1500 kcal. Dalo mi to hodně práce všechno, co jsem snědla, vážit a zapisovat, ale u mě asi jediný způsob, jak si uvědomit kolik co má kalorii a z čeho se vlastně skládá. Takže jsem si dvakrát rozmyslela, co sním. Časem jsem si zvykla a porad i po pěti měsících si vše píšu a baví mne to.

  • úplně jsem vypustila mléko (i když bylo jen v kávě), sýr, tvaroh a bily jogurt si dam.
  • cokoliv sladkého
  • alkohol
  • pečivo (jen proteinový chleba si dam, nebo celozrnný)
  • ovoce jen ráno a méně než kdysi
  • tuk jen velmi málo a to olivový, kokosový.

U zbytku jsem upravila porce a všechno jde výborné.

Cítím se jako znovu narozena a Ty máš na tom nemalou zásluhu. Cvičeni s Tebou mě baví, a dokonce se mnou někdy cvičí i moje švýcarská švagrová a tchyně. Když si začaly všímat mých prvních úspěchu začalo je to zajímat:)

Sumasumarum: -12 kg, v pase -6cm, prsa -9cm, paže -5cm, stehna -7cm, zadek -6cm, lýtka -4cm…to vše za 5 měsíců.

Moc Ti děkuju

Michaela

Srpen 2017

Ahoj Maruško posilám další obrázek mé proměny 🙂

Jsem moc happy. Pořád cvičím s Tebou, někdy běhám…jím pořád stejně, ale kalorie už nepočítám. Už jsem se porce naučila a nemyslím si, že je to už tak důležité. Do teď úbytek 14 kilo, tech prvních 10 kilo šlo během 5 měsíců dolů, ten zbytek už jde pomaleji. Jsem nadmíru spokojena, je mi skvěle, jen zadek a zadní stehna musím zpevnit, protože to je fakt jak blato.

Chci proměnu!