Rutinačka Hanka

Chtěla bych Ti tímto moc poděkovat za Tvoje stránky a za to, co děláš pro Rutiňáky, proto se s Tebou ráda podělím o svoje výsledky za 5 měsíců, které díky Tvým týdenním plánům začínají být vidět.

V listopadu loňského roku při váze 68 kg jsem si upravila jídelníček a začala s cvičením. Byla jsem tak trochu donucena okolnostmi a hendikepem své křivé páteře, která mě koncem roku hodně trápila. Bylo mi jasné, že moje tělo potřebuje posílit a zpevnit. Na youtube jsem hledala různá cvičení, ale asi ne vždy je prováděla správně. Většinou byly anglicky mluvené. Pak jsem ale objevila Tvoje stránky, pustila pár videí s Tvým cvičením a bylo mi jasné, že to je přesně to, co potřebuji. Někdo, kdo mi vysvětlí, jak správně cvik provést, aby byl co nejefektivnější a zároveň, jak si chránit záda držením těla při cvičení 😊 Popravdě mě ještě nikdy nikdo neudržel u cvičení tohoto typu tak dlouho, jako Ty Maruško 😊 určitě budu s Tebou dál pokračovat, protože na sobě cítím,že se cítím lépe a doufám, že se to budete ještě dál zlepšovat. Dělám to pro své zdraví, pro lepší fyzickou kondici a stabilnější držení těla, tak snad se mi to povede. Jsem tak na půl cesty.

Jsem moc ráda za Rutinu a za Tvoje odhodlání zlepšovat nám zdraví, psychiku i sebevědomí, veliké DĚKUJI Maruško těším se na další cvičení s Tebou 😊 Moje váha nyní je 62 kg😉

Hanka

Chci proměnu!