Rutinačka Jitka M.

Jsem moc spokojená a sebevědomí je mnohem větší. Spoustu lidí mi řeklo, že jsem úplně jiná…cítím se nejlépe za celou dobu své existence! Začala jsem nosit sukýnky, šortky a dokonce jsem si více jak po 20 letech oblékla plavky, vyrazila na koupaliště a kupodivu se na mě nikdo divně nedíval 🙂 Užívám si to!!

Upřímně, když se zpětně podívám na fotky, nemůžu uvěřit, že jsem na nich já. Připadá mi, jako by tam stál cizí člověk! Nerada se na ně dívám, protože se za ně stydím, ale na druhou stranu je skvělé, že mám srovnání a můžu se plácat po rameni, jak jsem holka šikovná a kolik jsem toho od letošního března, kdy jsem začala cvičit, doteď dokázala 🙂 Samozřejmě, je pořád co zlepšovat.

Jitkampredapozepredu

Tukové zásoby mám pořád slušné, ale já se jich postupem času zbavím, vím to. Za co děkuji Matce Přírodě je, že mi nadělila pevnou vůli, takže když se do něčeho zakousnu, jsem jak buldok…držím a nepustím 🙂 Dávám ti svolení s uveřejněním mých fotek…sice se za ty starší stydím, ale třeba to pro někoho bude motivace, že se i s takovou váhou dá dosáhnout slušných výsledků 🙂

Jitkampredapo1

Maruško, ještě jednou ti za všechno děkuji, jsi skvělá ženská…nebýt tebe, nikdy bych nedosáhla toho, čeho jsem dosáhla doteď.

Změnila jsi mi život, tvá práce má velký smysl a prosím, pokračuj v ní 🙂

A aby jsi viděla, s kým jsi měla celou tu dobu čest, a taky, že tvé cvičení funguje (což ty samozřejmě víš .-), posílám fotky před a po :o) První je z loňského srpna, druhá, ta mnohem hezčí je z letošního 🙂 Myslím, že změna je viditelná. Loni jsem měla 90 kg, k dnešnímu dni je to 72 kg 🙂

Jitkampredapo2

Jitka

Chci proměnu!