Rutinačka Petra S.

Milá Maruško,

chci ti poděkovat za tvé stránky, které mi pomáhají udržovat se ve formě, přestože kvůli práci a péči o rodinu a domácnost nemám moc času jen sama pro sebe.

Přesně si pamatuji den, kdy jsem narazila na tvé stránky. Bylo to v roce 2012, žila jsem s rodinou v zahraničí, měla zaměstnání, dvě malé děti, bylo mi 33 let. A připadala jsem si nepěkná, oplácaná, utahaná, bez energie. Ale nepřicházelo v úvahu, abych ještě večer odcházela z domova někam cvičit. Zadala jsem do vyhledávače „cvičení doma“ a narazila na stránky tvé staré Rutiny. Hned od začátku jsi mi byla velice blízká, přišla jsi mi taková normální, mnohokrát jsem se dívala na tvé fotky před a po, četla si tvůj příběh. A přece když ty jsi se dokázala takto dostat do formy díky krátkým cvičením doma, tak to já taky můžu dokázat! Začala jsem s tebou cvičit. A i díky tvým stránkám jsem postupně přestala jíst sladkosti a přidaný cukr, zákusek je dnes pro mne ovoce nebo kousek vysokoprocentní hořké čokolády.

Teď je mi 38 let, děti mám tři, k tomu stále práci. Ale cítím se mnohem lépe, než před těmi pěti lety. Navíc jsem se přijala taková, jaká jsem, přestože mám pořád několik kilogramů navíc, začala jsem se mít víc ráda. Vždy jsem měla festovnější spodek postavy, široké boky, silná stehna. Dříve mě to trápilo, hlavně když jsem se viděla někde na fotkách, teď je mi to jedno. Je pro mne důležitější, že jsem zdravá a v kondici.

Tvá cvičení mi vyhovují v tom, že jsou krátká, zábavná, nic ke cvičení nepotřebuju, můžu si cvičení pustit kdy chci a kde chci. Moc mi vyhovuje, že na videích pořád dokola připomínáš správné provedení cviku, jak správně stát, co nedělat – a jsi taková milá a motivující (taky ráda sleduju, co máš za oblečení 🙂 ). Většinou si vybírám cvičení pro začátečníky, jsou kratší a jednodušší – a třeba přidám nějaká opakování navíc, když mám čas a náladu. Snažím se cvičit pravidelně několikrát týdně, ale ne vždy to klapne. Na tom ještě musím zapracovat, abych si ten čas pro sebe opravdu vyhradila. K tomu moc ráda jezdím na kole.

Přeju ti, ať tě tvá práce i nadále baví, těším se na další cvičení s tebou i další zajímavé výživové výzvy.

Hezký den,

Petra

P.S.: Na fotkách 2012 mám asi 78 kg, teď 69 kg, výška 170 cm, a omlouvám se za kvalitu fotek 2017, fotily mne děti

Chci proměnu!