Rutinačka Martina T.

Ahoj Maruško,

tak posílám fotky před proměnou a na cestě k cíli, neboť doufám, že ještě ani zdaleka nejsem u konce a že ještě na své postavě podstatně zapracuji. Myslím ale, že už nějaká změna je vidět a snad Tě potěším.

Cvičím s Tebou už kolem tří let, možná i více, přesně nevím, ale přiznám se, že jsem s Tvým cvičením zpočátku jen koketovala. Později jsem zvýšila frekvenci cvičení, ale ještě jsem necvičila zdaleka dle plánu, neboť na to zkrátka nebyl čas, mám ještě spoustu jiných aktivit. Myslím, že zásadní problém byl v jídle, protože jsem se dojídala sladkým, jedla jsem relativně zdravě, ale po večerech jsem doslova „žrala“ sladké, s čímž jsi mi taky dost pomohla. Držela jsem s Tebou Tvůj první Whole30 a najednou jsem přestala mít chutě na sladké, byla jsem sytá, cítila jsem se zkrátka dobře. Po tomto měsíci jsem se opět částečně vrátila k hřešení, ale už v té zdravější paleo formě a teď v srpnu jsem s Tebou opět jela Whole30 a nyní se stravuji podle Paleo primal, jsem prostě šílená do sýrů..:-) Poslední tři týdny stagnuji, proto jsem se rozhodla zařadit částečně sacharidy, samozřejmě ty dlouhé a „zdravé“ a trochu rozhýbat metabolismus, tak uvidím, co to se mnou udělá.

Jak vidíš, stále se hledám a vlastně ještě pořádně nevím, co na mě nejlépe funguje, ale jak vidíš, jsi u všeho a ženeš mě vpřed. Jsi pro mě velikou motivací a Tvá osobnost je mi velmi blízká. Z Tvé osobnosti vyzařuje klid a pohoda, nikoho nesoudíš, jsi děsně příjemná a milá. Cvičení s Tebou jsou naprosto geniální, máš je perfektně naplánované, kdy se zapojí opravdu celé tělo, cvičení jsou pokaždé jiná, nenudí, cviky efektivní a přitom na minimálním prostoru a s minimálním vybavením. Mimochodem už mnohokrát jsem se pokoušela s někým cvičit doma, nebudu jmenovat trenéry, se kterýma jsem to zkoušela, a vždy mě to brzy omrzelo a vidíš, Tobě jsem věrná už tolik let, poslední dobou jedu i poctivě dle plánu a žádná lekce není stejná, prostě zábava. Abych ale jen nechválila, dost často Tě i proklínám, strašně mě vytáčí, když už nemůžu, hekám a Ty do toho hodíš ten svůj úsměv a vychvaluješ, jak je bezva, jak tu a onu partii cítíme a jak se krásně potíme, ale to dáme…..to prostě naštve, ale i pobaví.

Milá Maruško, děkuji Ti , co pro nás děláš, jsi pro mě velikou motivací a hnacím motorem. Doufám, že to všechno budeš dělat dál a budu s Tebou trávit ty skvělé čtyři hodiny týdně tak dlouho, jak jen to půjde.

Tvá „cvičenka“ Martina.

katkatpredapozezadu

katkatpredapozepredu

katkatpredapozboku

Chci proměnu!